IX Kongres Innowacyjnego Marketingu

w samorządach
Logowanie
X

Zaloguj się aby uzyskać dostęp do pełnej zawartości serwisu.

Zapomniałem hasła
 
drukuj

AKTUALNOŚCI

Znaczenie marketingu meijsc w sieci

20-11-2019

W dniach 28 i 29 listopada br. w Rzeszowie samorządowcy oraz marketingowcy z całej Polski spotkają się po raz dziewiąty, aby rozmawiać o najnowszych trendach w promocji miast i regionów z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Temat przewodni Kongresu brzmi „Miejsce w mediach społecznościowych”

więcej

IX Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

11-07-2019

9. edycja kongresu coraz bliżej. W dniach 28-29 listopada br. w Rzeszowie odbędzie się Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach.

więcej

Efektywny marketing miejsc to ludzkie historie

30-10-2018

Skuteczny marketing miejsc jest jak dobra kongresowa prelekcja: musi być naturalna i autentyczna – tezę tę udowodnili leśniczy występujący podczas pierwszego dnia VIII KIMwS. Podczas prezentacji, która podbiła serca uczestników wydarzenia, pokazali jak w atrakcyjny i spontaniczny sposób prowadzić komunikację w mediach społecznościowych.

więcej

Nie ma jednej recepty na sukces

28-09-2018

Promocja miasta czy regionu przestała być piętą achillesową samorządów. Coraz częściej realizowane projekty są dobrze przemyślane i spójne z tym, co ma do zaoferowania region, z którego pochodzą.

więcej

Konkurs Cyfrowy Samorząd, edycja 2018

11-09-2018

Jest nam miło poinformować, że po raz kolejny razem z Instytutem Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, organizujemy dla samorządów województwa podkarpackiego konkurs Cyfrowy Samorząd.

więcej

Marketing jako narzędzie promocji miast i regionów

09-08-2018

Dobrze zaplanowana i przeprowadzona strategia marketingowa to obecnie nieodłączny element skutecznej promocji. Nie jest ona związana wyłącznie z firmami pragnącymi wypuścić nowy produkt na rynek – w równym stopniu dotyczy także samorządów.

więcej

Kolejna edycja Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

25-06-2018

W dniach 25 - 26 października 2018 r. w Rzeszowie, odbędzie się już ósma edycja Kongresu. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będą "Skuteczne kampanie promocyjne miasta i regionu."

więcej

Rozstrzygnięcie konkursu Cyfrowy Samorząd 2017

01-12-2017

Już po raz trzeci Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z firmą Exacto Sp. z o.o. zorganizował konkurs dla samorządów z terenu Województwa Podkarpackiego.

więcej
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  >>  
 
 
Ideo pozycjonowanie Realizacja i 
CMS  Edito  Powered by: