VIII Kongres Innowacyjnego Marketingu

w samorządach
Logowanie
X

Zaloguj się aby uzyskać dostęp do pełnej zawartości serwisu.

Zapomniałem hasła
 
drukuj

AKTUALNOŚCI

Nie ma jednej recepty na sukces

28-09-2018

Promocja miasta czy regionu przestała być piętą achillesową samorządów. Coraz częściej realizowane projekty są dobrze przemyślane i spójne z tym, co ma do zaoferowania region, z którego pochodzą.

więcej

Konkurs Cyfrowy Samorząd, edycja 2018

11-09-2018

Jest nam miło poinformować, że po raz kolejny razem z Instytutem Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, organizujemy dla samorządów województwa podkarpackiego konkurs Cyfrowy Samorząd.

więcej

Marketing jako narzędzie promocji miast i regionów

09-08-2018

Dobrze zaplanowana i przeprowadzona strategia marketingowa to obecnie nieodłączny element skutecznej promocji. Nie jest ona związana wyłącznie z firmami pragnącymi wypuścić nowy produkt na rynek – w równym stopniu dotyczy także samorządów.

więcej

Kolejna edycja Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

25-06-2018

W dniach 25 - 26 października 2018 r. w Rzeszowie, odbędzie się już ósma edycja Kongresu. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będą "Skuteczne kampanie promocyjne miasta i regionu."

więcej

Rozstrzygnięcie konkursu Cyfrowy Samorząd 2017

01-12-2017

Już po raz trzeci Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z firmą Exacto Sp. z o.o. zorganizował konkurs dla samorządów z terenu Województwa Podkarpackiego.

więcej

Trwa VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

01-12-2017

W stolicy Podkarpacia trwa spotkanie samorządowców, którzy wspólnie z praktykami zajmującymi się na co dzień marketingiem miejsc dyskutują na temat skutecznych kampanii marketingowych oraz tworzenia strategii marki.

więcej

Marketing miejsc to coś więcej niż reklama

21-11-2017

Tworzenie tożsamości marki jaką jest miejscowość czy cały region staje się coraz ważniejszym narzędziem rozwoju samorządów. Niestety, obszar ten wciąż często redukowany jest do kampanii reklamowych, stworzenia logotypu, czy prowadzenia kanałów social media. O skutecznym prowadzeniu działań z zakresu marketingu miejsc porozmawiają uczestnicy VII KIMwS.

więcej

Przedłużony termin wysyłania zgłoszeń do konkursu Cyfrowy Samorząd 2017

17-11-2017

Organizatorzy konkursu informują, że w związku z licznymi zapytaniami, postanowili przedłużyć termin składania zgłoszeń konkursowych do końca dnia 21 listopada.

więcej
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  >>  
 
 
Ideo pozycjonowanie Realizacja i 
CMS  Edito  Powered by: