VII Kongres Innowacyjnego Marketingu

w samorządach
Logowanie
X

Zaloguj się aby uzyskać dostęp do pełnej zawartości serwisu.

Zapomniałem hasła
 
drukuj

AKTUALNOŚCI

Rozstrzygnięcie konkursu Cyfrowy Samorząd 2017

01-12-2017

Już po raz trzeci Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z firmą Exacto Sp. z o.o. zorganizował konkurs dla samorządów z terenu Województwa Podkarpackiego.

więcej

Trwa VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

01-12-2017

W stolicy Podkarpacia trwa spotkanie samorządowców, którzy wspólnie z praktykami zajmującymi się na co dzień marketingiem miejsc dyskutują na temat skutecznych kampanii marketingowych oraz tworzenia strategii marki.

więcej

Marketing miejsc to coś więcej niż reklama

21-11-2017

Tworzenie tożsamości marki jaką jest miejscowość czy cały region staje się coraz ważniejszym narzędziem rozwoju samorządów. Niestety, obszar ten wciąż często redukowany jest do kampanii reklamowych, stworzenia logotypu, czy prowadzenia kanałów social media. O skutecznym prowadzeniu działań z zakresu marketingu miejsc porozmawiają uczestnicy VII KIMwS.

więcej

Przedłużony termin wysyłania zgłoszeń do konkursu Cyfrowy Samorząd 2017

17-11-2017

Organizatorzy konkursu informują, że w związku z licznymi zapytaniami, postanowili przedłużyć termin składania zgłoszeń konkursowych do końca dnia 21 listopada.

więcej

Jak promować województwa i samorządy lokalne?

03-11-2017

Prawidłowo skonstruowana i wdrożona strategia marketingowa może przynieść samorządowi wiele korzyści. O tym jak skutecznie wykorzystać potencjał drzemiący w lokalnych samorządach opowiedzą na wybranych przykładach, praktycy oraz specjaliści ds. marketingu podczas VII Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach.

więcej

Cyfrowy Samorząd 2017

03-10-2017

III Edycja Konkursu Cyfrowy Samorząd. Po raz kolejny zapraszamy podkarpackie samorządy, aby na szerszym forum, przed specjalistami i praktykami z zakresu marketingu miejsc zaprezentowali swoje działania marketingowe, które przyczyniły się do promocji instytucji i zrealizowanych przez nie projektów.

więcej

Czy samorządy potrzebują skutecznych kampanii i strategii?

14-09-2017

Promocja to niezwykle istotna kwestia dla każdego samorządu. Kampanie promocyjne przeprowadzają zarówno duże aglomeracje, jak i mniejsze miejscowości. Będzie o tym mowa w trakcie VII edycji Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, w hotelu Hilton Garden Inn Rzeszowie w dniach 30.11–01.12.2017.

więcej

Rozdanie nagród Cyfrowy Samorząd 2016 – skuteczna promocja regionów

23-11-2016

Blisko 150 uczestników wypełniło salę konferencyjną Hotelu Rzeszów po brzegi. W trakcie Kongresu rozdano również statuetki Cyfrowy Samorząd 2016.

więcej
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8  >>  
 
 
Ideo pozycjonowanie Realizacja i 
CMS  Edito  Powered by: