VII Kongres Innowacyjnego Marketingu

w samorządach
Logowanie
X

Zaloguj się aby uzyskać dostęp do pełnej zawartości serwisu.

Zapomniałem hasła
 
drukuj

ORGANIZATORZY

 

ORGANIZATOR KONGRESU:

 

Exacto Sp. z o.o. - firma jest zespołem doradców biznesowych, których doświadczenie i wiedza pozwalają prowadzić i moderować niezwykle skomplikowane projekty z zakresu zarządzania i komunikacji (opracowywanie strategii, planów operacyjnych, doradztwo bieżące). Zarząd oraz doradcy powiązani z firmą Exacto przeprowadzili szereg działań polegających na tworzeniu oraz wdrażaniu strategii promocji, media relations oraz crisis management. Działania podejmowane przez doradców Exacto, mają także na celu kreowanie pożądanego wizerunku i podnoszenie jakości komunikacji organizacji z otoczeniem. Więcej na stronie www.exacto.pl

GŁÓWNI PARTNERZY KONGRESU:

 

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, działający pod kierunkiem Marszałka Województwa, realizuje zadania publiczne o charakterze regionalnym. Jednym z kluczowych zadań samorządu jest zapewnianie rozwoju regionu w kierunku pożądanym przez jego mieszkańców. Wsparciu tego zadania służą działania prowadzone metodami marketingu terytorialnego, zogniskowane na budowie mocnej i atrakcyjnej marki regionu. Podkarpackie to region o powierzchni ponad 17 tys. km2, zamieszkiwany przez ponad 2 mln mieszkańców. To miejsce bogate w atrakcje turystyczne i wydarzenia kulturalne, słynące z pięknej i nieskażonej przyrody, na którym znajdują się jedyne w swoim rodzaju, owiane legendą tajemniczości, przygody i wolności Bieszczady. Ale to również przestrzeń dla rozwoju nowoczesnej gospodarki: tutaj skupione jest prawie 90 proc. polskiej produkcji lotniczej, tutaj działa jedna z największych europejskich firm informatycznych. Podkarpackie obiecuje wszystkim szerszą perspektywę – rozumianą jako życie w zgodzie z naturą, wiedzę, co w życiu jest naprawdę ważne, myślenie i działanie w kategoriach przyszłości.

 

Urząd Miasta w Rzeszowie - Rzeszów to atrakcyjne, dynamicznie rozwijające się miasto młodych, przedsiębiorczych ludzi. Stolica województwa podkarpackiego, 220 tysięczny ośrodek administracji państwowej i samorządowej, największe centrum gospodarcze, akademickie i kulturalne południowo-wschodniej Polski. Czyste powietrze, zdrowa woda, malownicze krajobrazy, bogactwo historii i kultury - obok innowacyjnych technologii oraz dobrze wykwalifikowanych specjalistów dla branży informatycznej i lotniczej - to największe atuty Rzeszowa i Podkarpacia. Otwartość, gościnność i zamiłowanie mieszkańców regionu do nowych pomysłów i przedsięwzięć stwarza inwestorom dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej a turystom trafiającym do Rzeszowa przyjazny klimat i miłą atmosferę. WIęcej informacji znajduje się tutaj.

 

Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka zostało powołane do życia w kwietniu 2006 roku i od tego czasu realizuje swoją misję, którą jest tworzenie i rozwój Podkarpackiego Klastra Informatycznego. Celem Stowarzyszenia jest m.in.: integracja środowiska podkarpackich przedsiębiorców branży telekomunikacyjnej, telefonicznej i informatycznej, wspieranie rozwoju przedsiębiorczości, wspieranie inicjatyw gospodarczych i podnoszenie wiedzy teleinformatycznej społeczeństwa. Ponadto Stowarzyszenie zajmuje się prowadzeniem doradztwa personalnego, współdziałaniem z organami władzy administracji rządowej i samorządowej w zakresie tworzenia korzystnych warunków działalności gospodarczej, a także przeciwdziałaniem bezrobociu, organizacją konferencji, szkoleń i seminariów i innymi działaniami zmierzającymi do rozwoju branży.

 

 

PARTNERZY KONGRESU:

 

Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego - jest instytucją naukowo-badawczą skupiającą niezależnych ekspertów z dziedziny teleinformatyki, prawa, administracji oraz public relations. Podstawowym celem Instytutu jest działalność naukowa, badawcza oraz zastosowanie wyników tych prac w praktyce poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań a także poprzez szeroko rozumianą edukację. Instytut prowadzi projekty promujące ideę elektronicznej administracji, polegające na realizacji zadań publicznych przez organy administracji państwowej i samorządowej za pomocą nowoczesnych technologii internetowych, które są łatwo dostępne poprzez Internet dla interesantów, co czyni urzędy dostępnymi w dowolnie wybranym miejscu i czasie. Więcej na stronie www.irsi.pl

 

Newsline.pl - wydawnictwo i portal internetowy skierowany do przedstawicieli branży komunikacji marketingowej. Na portalu prezentowane są wywiady, analizy i badania. Newsline wydał jedyne na polskim rynku opracowanie eksperckie zawierające szczegółowe wyjaśnienie terminologii związanej z PR - Leksykon Public Relations. Jego kolejnymi publikacjami są “Badania i pomiar efektów w PR” (Dariusz Tworzydło, Zbigniew Chmielewski) oraz “Relacje z mediami w samorządzie” (Paweł Kuca, Dariusz Tworzydło).

 

Ideo Sp. z o.o. - działa na rynku usług i technologii internetowych dostarczając skuteczne i konkurencyjne rozwiązania w obszarze e-marketingu, e-biznesu oraz e-government. Obecni na rynku od 1999 roku, zatrudniając ponad 100 osób. Zrealizowali dotychczas projekty internetowe dla ponad 500 firm i instytucji. Oferują pełen zakres usług związanych ze wszystkimi etapami planowania, tworzenia i promocji rozwiązań internetowych. Realizują analizy oraz badania rynku, doradzają w zakresie budowy funkcjonalnych i efektywnych, a przede wszystkim użytecznych serwisów, tworzą kreatywne rozwiązania, które stanowią narzędzia budowania wizerunku klientów, a także optymalizują wdrożone rozwiązania oraz pomagają w skutecznym ich promowaniu.

 

 
 
Ideo pozycjonowanie Realizacja i 
CMS  Edito  Powered by: